REALIZACE ZAKÁZKY

 1/    Jakmile se rozhodnete, že máte zájem o některý z námi nabízených automatických kotlů, kontaktujte nás ihned pomocí emailu: info@kadria.cz, telefonu +420 604 66 33 66, +420 773 51 77 77  nebo poptávkového formuláře.

 2/    Po obdržení informace o Vašem zájmu o kotel na pelety Vás bude do 24 hodin kontaktovat obchodní zástupce naší společnosti.

 3/    S obchodním zástupcem si domluvíte návštěvu u Vás v kotelně, popř. se domluvíte na zaslání Vámi dostupných podkladů pro zpracování nezávazné cenové nabídky (fotografie, projekt stavby, náčrtek kotelny atd.)

 4/    V případě osobní návštěvy obchodního zástupce Vám bude udělena nabídka ihned, jinak do 7 dnů od zaslání podkladů. Cenová nabídka je vždy nezávazná a je zdarma.

 5/    Po obdržení naší nezávazné cenové nabídky budete do 24 hodin kontaktováni naším obchodním zástupcem, se kterým můžete řešit Vaše případné připomínky k cenové nabídce, popř. se dohodnout na změnách.

 6/    V případě, že se rozhodnete pro realizaci dodávky a montáže automatického kotle od naší společnosti, domluvíte si spolu termín realizace instalace ve Vaší kotelně.

 7/    Pro potvrzení všech ujednání mezi Vámi a námi potvrdíte námi předaný, popř. zaslaný nabídkový (kalkulační) list a podepsaný jej zašlete na firmu prostřednictvím elektronické pošty, faxu, poštou popř. jej donesete osobně.

 8/   Poté od nás obdržíte zálohovou fakturu na cca 70 % ceny díla a my budeme rezervovat kotel pro Vás. V případě, že nemáte bankovní účet je možno předat finanční plnění do pokladny naší společnosti v Otrokovicích nebo přímo v bance.

 9/   Po uhrazení zálohové faktury přiveze náš technik do 24 hodin kotel do Vašeho objektu. Zároveň spočítá cenu instalačního materiálu, práce atd. Při této příležitosti dohodne s Vámi i přesný termín zakázky.

10/  V den montáže přivezeme zbytek instalačního materiálu a provedeme montáž na spuštění kotle. Doba montáže se pohybuje od 8 hodin do 48 hodin.

11/  Po provedení instalace obdržíte Protokol o uvedení kotle do provozu se všemi instalačními parametry. Dále budete seznámeni s činností hořáku, obsluhou kotle a ovládáním topného systému.

12/  Konečnou fakturu obdržíte do 5 pracovních dnů od naší společnosti. Po zaplacení faktury Vám bude předán Záruční list a Servisní knížka.

Vyhledávání

Kontakt

Kadria s.r.o. Tř. T. Bati 1659
Areál Toma a.s., budova 31
Otrokovice, 76502
Ing. Přemysl Kolář
jednatel
+420604663366

Dodavatelé pelet

Jiří Hejda

tel.: 775 240 856

email: pelety.milostin@email.cz

https://www.pelety.websnadno.cz/

Kotle na pelety na webu kadria-kotle.cz

FACEBOOK