kategorie


Sada Salus MD34A a Salus LX1

0% (0 hodnocení)
Samostatně neprodejné
3 913 Kč
katalogové číslo: GIFT1KA
cena bez DPH:3 234 Kč
cena vč. DPH:3 913 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Salus MD34A - Magnetický filtr

- jedná se o plně průtokový magnetický filtr chránící systém ÚT

V současné době mají kotle s vysokou účinností vynikající výkonové parametry pro topné systémy, avšak tato jejich výkonnost může být významným způsobem narušena, pokud se uživatel nebude dostatečně věnovat čistotě celého systému ústředního topení. Lze konstatovat, že většina systémů je znečišťována oxidy železa ve formě kalových usazenin, které jsou způsobeny korozí topného systému.

Částice oxidů železa mají různou velikost a v provozu systému jsou v pracovní kapalině soustavně přítomny částice na velikosti submikronů. Částice oxidů mohou způsobit předčasné poruchy ventilů a čerpadel a zvýšené znečištění tepelného výměníku kotle a celého potrubního systému těmito částicemi, což může vést k dramatickému poklesu účinnosti kotle.

Filtr SALUS Mag Defender zajišťuje ochranu systému a vyšší účinnost, neboť byl navržen tak, aby odstraňoval suspendované částice oxidů železa, aniž by tím došlo ke snížení průtoku systémem.

Instalace je jednoduchá; uzavírací ventily se otáčejí o 360º, což poskytuje celou řadu možností pro umístění ve správné poloze.

Další výhodou pro instalatéry je ventil namontovaný ve spodní části pro potřeby servisu. Jakmile dojde k odpojení, umožní vám ventil ve spodní části provést snadné vypuštění nečistot. Hlavní těleso má objem 500 ml, což umožňuje instalatérovi přidat správné množství protikorozního prostředku, když jsou uzavírací ventily zavřeny.

 

Salus LX1 - Ochranná kapalina

  • dlouhodobá ochrana topného systému proti vnitřní korozi a vodnímu kameni
  • eliminuje hromadění kalu
  • zabraňuje hlučnosti kotle a tvoření chladných míst v radiátorech
  • chrání před zatuhnutím čerpadla
  • lze použít pro všechny topné systémy
  • 0,5l na 100l kapacity topného systému
  • obsah balení 0,5l
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal