O nás

Vítáme Vás na stránkách firmy Ing. Přemysl Kolář se sídlem v Kamenec 123, 763 02, Zlín-4. Od roku 2009 jsme členy Asociace podniků topenářské techniky.  

Zabezpečujeme komplexní řešení vytápění rodinných domů, chat, provozoven, penzionů i skleníků v zahradnictví. Zaměřujeme se na výrobu automatických kotlů na pelety Variant Pellets.

Automatické kotle Variant Pellets jsou vyráběny v České republice a vyznačují se nízkými provozními náklady, příznivou pořizovací cenou, snadnou obsluhou, vysokým výkonem a dlouhou životností. Jsou určeny k úspornému, komfortnímu a ekologickému vytápění. Kotle vyrábíme ve třech výkonových verzích v rozpětí od 8 kW do 45 kW vybavené dvěma typy hořáků Ferroli SUN 7 a Ferroli SUN 12. Promyšlená konstrukce čtyřtahového kotlového tělesa zajišťuje malé rozměry a nízkou váhu kotle. Díky této konstrukci dochází k velmi efektivnímu předávání tepla do topného systému. 

Pro průmyslové využití s výkony od 70 kW do 300 kW instalujeme třítahové kotle Ferroli TP3 LN vybavené hořáky Pellets 70 kW, 150 kW, 250 kW, 350 kW.

Naše firma poskytuje odborné poradenství od návrhu přes projekt až po realizaci na klíč. Velkou předností naší instalace, je dokonalá regulace topného systému, kdy využíváme i zbytkové teplo kotle po vypnutí hořáku a dosahujeme další úspory kolem 5-10 % oproti jiným systémům.

Proto, můžeme nabídnout rychlou realizaci a přitom nejlevnější a nejefektivnější vytápění. Samozřejmostí je komplexní servis od projektu až po zásobování peletami. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni. Pro ilustraci se seznamte s několika typovými realizacemi na našem webu.

 

Pelety

Dále se zabýváme výrobou a prodejem pelet. Pelety vyrábíme bez kůrové piliny, certifikovány v SZU v Brně. Pelety dodáváme po celé ČR, a to na paletách, která obsahuje 70 pytlů á 15 kg - 1050kg nebo v průmyslovém balení (big bag) cca 1000kg. Pelety máme skladem v Otrokovicích a dále v našich distribučních sítích.