Pelety

Společnost KADRIA prodává kvalitní pelety z čistých pilin. Naše pelety jsou ekologické, maximálně čisté, bez chemikálie, laků a lepidel, které mohou narušovat čistotu vytápění. Tyto pelety jsou proto vhodné i na vnitřní vytápění do krbů. Peletky splňují potřebné evropské normy a jsou vyráběny z čistých smrkových pilin a hoblin.

Do obchodu s peletami a briketami jsme se pustili už v roce 2014, měsíčně již dodáváme našim zákazníkům okolo 100 tun kvalitních dřevěných pelet a kapacity našich dodavatelů jsou prakticky neomezené. Ročně do mnoha regionů České republiky dovezeme více než 70 kamionů pelet a briket.

Pelety, Brikety - Srovnání

Pelety (dřevěné, palivové pelety) jsou biopaliva vhodné pro domácí vytápění, vyrobené ze stlačených organických látek nebo biomasy. Dřevní pelety jsou nejběžnějším typem paletového paliva a obecně se vyrábějí z lisovaných pilin a z mletého řeziva. Dřevní pelety jsou vysoce komfortním homogenním palivem, které se výborně skladuje a výborně se jím reguluje vytápění. Kromě použití pelet na vytápění a výrobu tepla lze použít pelety jako hygienickou podestýlku.

Dřevěné brikety lze použít prakticky ve všech druzích topidel. Mají nízkou popelnatost neboli nezanáší komín. Díky použití suché piliny a vysokého tlaku při lisování vznikne pevná hmota s vysokou výhřevností a nízkou vlhkostí.

podkategorie
+
výrobci
+
parametry
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3
paleta 1050 kg
Holz Premium Plus A1 paleta 1050 Kg
9 660 Kč
Dočasně nedostupné
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 3